Sleeveless

Hybrydy płaszczy i kamizelek już od początku sezonu zajmowały ważne miejsce w kolekcjach czołowych projektantów. Sexy Balmain, nonszalancka Balenciaga, czy też jednolite Acne. Jak to zwykle bywa wybiegowe trendy sieciówki przejęły szybciej niż wszyscy się spodziewali. Teraz oversizeowe kamizele dostępne są w praktycznie każdym sklepie. Jak je nosić? Wyborów mamy bardzo wiele. Przede wszystkim sleeveless'y to hit dla osób nielubiących sezonowej garderoby. Mamy do czynienia z inwestycją na kilka sezonów. Jaka pora roku, taki sposób noszenia. Latem przykryjmy nimi zwiewne sukienki maxi, a zimą ciężkie wełniane swetry. Pamiętajcie o okularach przeciwsłonecznych, które idealnie wykończą look. Lubicie trencze? Tym lepiej. Założenie kamizeli na trencz to kolejny świetny pomysł. Płaszcze z odciętymi rękawami - bo właśnie o tym mówimy nadadzą seksapilu i nonszalancji niczym na wspomnianym już pokazie Balenciagi w wydaniu Wanga. Jeśli założycie kontrastujący dół, będziecie wyglądać stylowo, jeśli zaś postawicie na total look, stworzycie bardzo elegancki garnitur w wersji XXI w. Eksperymentujcie z kolorami, wzorami, zestawieniami, bo choć nie zawsze eksperymenty się sprawdzają, to prawie zawsze upiększają szare polskie ulice, dlatego warto je robić!

Balenciaga
Balenciaga
Balenciaga
       

Acne
Acne
Acne

Balmain
Balmain
Balmain

Prócz inspiracji od najlepszych projektantów, mam dla Was także propozycje na obecny i nadchodzący sezon. Korzystajcie, kupujcie i chwalcie się swoimi modowymi przedsięwzięciami. :) 


Kapelusz - ZARA
Kamizelka - H&M
Bluzka - Łukasz Jemioł BASIC
Spodnie - Robert Kupisz
Buty - DeeZee

Kamizelka - TOPSHOP
Bluzka - ZARA
Spodnie - ZARA
Buty - Mohito
Okulary - Spitfire
Torebka - Mohito 


Czy to hippie, czy może lux albo po prostu casual, nieważne. Najważniejsze, żeby sleeveless'y jak najszybciej znalazły się w Waszych szafach. :) 

Popularne posty