Designers week no.7

Dzisiaj kończymy tydzień z projektantami. Nie martwcie się, to nie koniec moich inicjatyw. :)
Dziś zajmiemy się moim ulubionym polskim projektantem o jakże światowym talencie:

7. Robert Kupisz

Zanim przejdziemy do biografii to kilka słów ode mnie. Robert Kupisz to człowiek o wielu talentach, człowiek renesansu. Żadna dziedzina sztuki nie jest mu obca, ba, nie tylko sztuki. Robert jest idealnym przykładem w wielu dziedzinach. Nie tylko jakby wydawać się mogło w dziedzinie stylu i mody, ale także w dziedzinie lifestyle'u, a  w szczególności sportu. Zapalony do ćwiczeń, kochający crossfit, każdy z nas mógłby pozazdrościć mu sylwetki, postury, ale także i zapału do ćwiczeń i walki o siebie i swoją przyszłość. Ode mnie na razie tyle, teraz trochę "suchych" faktów. :)

Na początek trochę o Robercie. Pasje Kupisza zmieniały się bardzo często. Zaczynał jako tancerz, osiągający sukcesy w Polsce, Europie, ale także i na całym świecie. Następnie londyńska szkoła Toni&Guy, w której udoskonalał swój fach stylisty fryzur. Co najlepsze do tej pory okazjonalnie dba o fryzury przyjaciół, a w jego butiku przy Mokotowskiej znajduje się przestrzeń fryzjerska. Ostatnią Jego pasją trwającą do dziś jest moda. Pierwsza kolekcja została stworzona w 2011r. od tej pory Robert cieszy się wielkim szacunkiem i powagą wśród gwiazd, mediów i zwykłych obywateli.
„Każdy człowiek ma potencjał, żeby osiągnąć swój cel; potrzeba jedynie wiary i odwagi na realizację swoich marzeń”- to dewiza życiowa Roberta Kupisza.


Teraz trochę o marce. Marka Qπш jest obecna na polskim rynku od 2011 roku. Każdy Jej pokaz nie jest zwykłym wydarzeniem, jest eventem, na który wszyscy z niecierpliwością czekając. Następne kolekcje przynoszą co raz więcej pozytywnych emocji i wiele pozytywnego szału. Charakterystycznym elementem marki są ręcznie farbowane t-shirty z nadrukiem oraz wielość skórzanych i nietypowych elementów w każdej kolekcji. Ciekawym i jakże pięknym przedsięwzięciem jest sprzedaż koszulek "Dzień Dziecka", z której 50% dochodu przeznaczone jest na jedną z fundacji. Obecnie największym sukcesem jest sklep internetowy projektanta, w którym dostępne są ubrania z Jego kolekcji. 

Moim zdaniem najlepszy polski projektant, dla Pań i dla nas, Panów. Szukasz rockowego stylu połączonego z glamour'em? Zajrzyj do butiku Kupisza. Bezsprzecznie i otwarcie powiedzieć mogę, że na każdy kolejny pokaz czekam z niecierpliwością, a każda kolejna kreacja Kupisza w mojej szafie to wielka radość i zaszczyt. :) 

Kolekcje Qπш Robert Kupisz dostępne są na platformie Mostrami.pl, w butiku internetowym projektanta oraz w butikach stacjonarnych w Warszawie, Skarżysko Kamiennej, Gdyni, Rzeszowie, Katowicach, Toruniu, Bydgoszczy oraz w Krakowie. :)
1. Kolekcja debiutancka:2. Kolekcja forever:3. Heroes zima 2012/2013:4. Wanted lato 2013:5. Gelem zima 2013/2014:6. Fair play lato 2014:7. Iron zima 2014/2015:8. Anarchy lato 2015:Glamour z rockowym pazurem- stylizacja x Robert Kupisz pour Femme & Homme:

Femme:


Płaszcz- Robert Kupisz
Bluzka- Robert Kupisz
Spódnica- Robert Kupisz
Buty- KazarHomme:Kurtka- Robert Kupisz
Koszula- Robert Kupisz
Spodnie- Robert Kupisz
Buty- Christian Louboutin 


A na deser Messtilo x Qπш Robert Kupisz :)

1. T-shirt - Robert Kupisz

2. T-shirt - Rober Kupisz
Koszula- Robert Kupisz
Spodnie- Robert Kupisz 
Buty- Timberland

3. Kurtka-ZARA
T-shirt- Robert Kupisz
Spodnie- Pull&Bear
Kapelusz- C&APopularne posty